KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12113060
nr 1211 3060
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Utsikt mot Gamla stan, HC-upplaga, Signerad -94. Motivet: 46x73
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:40:41
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
22 okt
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén